Більше 15 років працюємо для вас

Зателефонувати Вам?

з 8 до 17, понеділок-субота

+38-063-500-1419
+38-098-829-9740

Постійно діють знижки!

Краща ціна у Новоград-Волинському районі!

 

Шукайте компанію, яка не тільки реалізує гаражні ворота, а й надає послуги їх установки? Щоб і кваліфіковано і за доступною ціною? Тоді ви звернулися до нас в «МИР ВІКОН» за адресою. Наша компанія пропонує Вашій увазі якісну, перевірену роками продукцію з безвідмовним функціоналом. Ми працюємо по всьому Новоград-Волинському району Житомирської області. Пропонуємо найкращі умови співпраці і демократичний сегмент цін, серед аналогічних компаній. Навіщо довго шукати, якщо лідер вже тут?

Гаражні ворота Новоград-Волинський

купити гаражні ворота

Гаражні ворота – вид захисної конструкції, яка не тільки вбереже автомобіль від несанкціонованого втручання сторонніх осіб, а й забезпечить помірні кліматичні умови зберігання авто всередині.

Саме вони зможуть гарантувати збереження Вашого авто від злому і викрадення, в процесі його розміщення. Також важливим моментом, плюсом гаражних воріт, є збереження температурних параметрів зовні авто, сухість і необхідну проветриваемость. Таким чином, в закритому гаражі за допомогою воріт, автомобіль залишиться захищеним від крадіжки, а також збереже на більш тривалий час цілісність ЛКП і ходових вузлів від іржі.

Для більшого комфорту користування нашим сайтом, компанія впровадила каталог продукції, що реалізовується. Таким чином, покупець може не витрачати багато часу на підбір, а знайти конкретний товар під поставлене запитання. І в цьому ми досягли успіху, в нашому каталозі регулярно проводиться актуалізація наявних пропозицій, постійно опрацьовується асортимент пропонованих послуг для більшої зручності клієнтів.

Купити ворота

замовити ворота в будинок гаражні ворота Новоград

Весь представлений товар, реалізується нами на умовах офіційного постачальника брендів Алютех (ALUTECH) і Дорхан (Doorhan). Тому гарантія якості, нами, як і брендами гарантується.

Замовити гаражні ворота

  1. Покупець знаходить відповідний йому товар і набуває його (в режимі онлайн, або прийшовши в наш магазин);
  2. На розсуд клієнта, співробітники компанії пропонують допомогу в підборі, якщо виникли технічні питання, а також пропонують послуги установки нашими атестованими фахівцями;
  3. Проводиться оплата і доставка, як транспортом компанії, так і можливо самовивозом на смотрение клієнта;
  4. При виборі наших співробітників для якісно установки, Вам нічого не потрібно, всі роботи буде проведено під ключ;
  5. Майстри проведуть установчі, налагоджувальні роботи;
  6. Здача готових і встановлених воріт, з демонстрацією роботи проводиться перед клієнтом в момент здачі.

Працюємо швидко, ефективно і найголовніше з наданням гарантії, безпосередньо від компанії, крім гарантійних зобов’язань бренду.

Ми на ринку послуг з 2010 року, нас вибирають, оскільки впевнені в якості та довговічності реалізованого, що встановлюється нами обладнання. Для нас Важливий задоволений клієнт, і ми це можемо гарантувати, телефонуйте, звертайтеся. З радістю допоможемо з підбором воріт, встановимо, покажемо, як обслуговувати і дамо рекомендації від наших технічних фахівців.