Більше 15 років працюємо для вас

Зателефонувати Вам?

з 8 до 17, понеділок-субота

+38-063-500-1419
+38-098-829-9740

Постійно діють знижки!

Краща ціна у Новоград-Волинському районі!

Автоматика для гаражних воріт

У минуле відходять гаражі з СРСР і 90-х. У рудименти історії перетворюються не естетично стіни, вкриті облізлій фарбою, і ворота які неможливо відкрити без скрипу. 21 століття диктує свої умови, і зараз нам доступні більш досконалі технології. Тепер відкрити ворота можна всього лише одним натисненням кнопки, на пульті управління автоматикою для воріт . Ця система набуває все більшої популярності, оскільки володіє достатньо широким функціоналом.

Очевидні плюси установки автоматики для воріт:

Автоматика Новоград

При виборі потрібної моделі орієнтуються на показники потужності, передбачувану мінімальну температуру роботи і тип конструкцій, з якими буде взаємодіяти автоматика. При виборі потужності важливо врахувати скільки разів в день будуть відкриватися ворота. Якщо не більше двох-трьох, то досить буде стандартного типу з середніми показниками. Але якщо в ворота за день проїжджають десятки машин, то краще віддати перевагу обладнанню з характеристиками промислового типу. При розрахунку морозостійкості беруться мінімальні значення температури вашого району, і моделі з зазначеними характеристиками не тепліше даного мінімуму. Залежно від висоти, маси і наявності вільного місця навколо конструкцій застосовуються різні види автоматики для воріт.

Купити автоматику для воріт

Тепер зрозуміло що, для успішного функціонування даних механізмів, необхідний ретельний підбір моделі з урахуванням всіх нюансів і умов, в яких всі приводи і механізми будуть працювати. І не менш важливим є правильний вибір тих, хто буде встановлювати вам дану техніку, і дасть 100% гарантію на справну роботу. Наша компанія володіє широким профілем фахівців з даної теми, ми допоможемо вам вибрати відповідну за характеристиками модель, і зробимо її установку. Наші принципи – кваліфікована консультація, вигідне придбання, надійне виконання робіт і задоволені результатами клієнти.