Більше 15 років працюємо для вас

Зателефонувати Вам?

з 8 до 17, понеділок-субота

+38-063-500-1419
+38-098-829-9740

Балкон під ключ

утепленя балкона У будь-якому будинку балкон являє собою простір, якому потрібно приділити пильну увагу. Справді, балкон – це зайва площа, дорогоцінні додаткові квадратні метри. Але щоб це приміщення можна було використовувати з повним комфортом, необхідно подбати про його облаштуванні. Потрібно врахувати кліматичні вимоги, при цьому потрібно утеплити лоджію по стандартам самого холодної пори року.
Наша компанія зробить обробку і засклить балкон під ключ. Ми знаємо погодні умови нашого регіону і виконаємо всі роботи так, щоб домочадці, перебуваючи в цьому просторі, відчували себе настільки ж комфортно, як і в звичайній кімнаті. Штат нашої фірми складається з випробуваних професіоналів, які досконально обізнані про всі нюанси облаштування таких приміщень.

Утеплення балкона

Оздоблення балкона під ключ – це послуга, що включає цілий ряд окремих робіт, і по кожному з цих напрямків наші співробітники досягли істинного майстерності. У числі іншого це:
балкон під ключ

Утеплення лоджії

утеплення лоджії з усього передбаченого комплексу робіт ви за рекомендацією наших фахівців зможете точно визначити той їх набір, який необхідно саме вам на вашому балконі або лоджії, щоб перетворити її в по-справжньому комфортне приміщення. В результаті вам вдасться не переплатити і при цьому отримати в своє розпорядження простір, яке буде служити вам додаткової кімнатою круглий рік.

Оздоблення балконів і лоджій

засклити балкон Фахівці нашої компанії орієнтовані на комфорт замовника і прагнуть виконати роботи якомога швидше не на шкоду якості. Ми виконаємо всі роботи по утепленню лоджії або балкона за лічені дні, що особливо актуально в холодну пору року.
По завершенні нашої діяльності ми надаємо гарантію на всі виконані роботи і в разі виникнення пробіл негайно відправимо на адресу наших фахівців, які їх кваліфіковано усунуть.